Warning: Use of undefined constant JZZF_VERSION - assumed 'JZZF_VERSION' (this will throw an Error in a future version of PHP) in /data/web/virtuals/99724/virtual/www/domains/okna-se-slevou.cz/wp-content/plugins/jazzy-forms/jazzy-forms.php on line 30

Warning: Use of undefined constant JZZF_VERSION_STRING - assumed 'JZZF_VERSION_STRING' (this will throw an Error in a future version of PHP) in /data/web/virtuals/99724/virtual/www/domains/okna-se-slevou.cz/wp-content/plugins/jazzy-forms/jazzy-forms.php on line 31

Warning: Use of undefined constant JZZF_OPTION_VERSION - assumed 'JZZF_OPTION_VERSION' (this will throw an Error in a future version of PHP) in /data/web/virtuals/99724/virtual/www/domains/okna-se-slevou.cz/wp-content/plugins/jazzy-forms/jazzy-forms.php on line 32

Warning: Use of undefined constant JZZF_ROOT - assumed 'JZZF_ROOT' (this will throw an Error in a future version of PHP) in /data/web/virtuals/99724/virtual/www/domains/okna-se-slevou.cz/wp-content/plugins/jazzy-forms/jazzy-forms.php on line 34

Warning: Use of undefined constant JZZF_GENERATED - assumed 'JZZF_GENERATED' (this will throw an Error in a future version of PHP) in /data/web/virtuals/99724/virtual/www/domains/okna-se-slevou.cz/wp-content/plugins/jazzy-forms/jazzy-forms.php on line 35

Warning: Use of undefined constant JZZF_CORE - assumed 'JZZF_CORE' (this will throw an Error in a future version of PHP) in /data/web/virtuals/99724/virtual/www/domains/okna-se-slevou.cz/wp-content/plugins/jazzy-forms/jazzy-forms.php on line 36

Warning: Use of undefined constant JZZF_BACK - assumed 'JZZF_BACK' (this will throw an Error in a future version of PHP) in /data/web/virtuals/99724/virtual/www/domains/okna-se-slevou.cz/wp-content/plugins/jazzy-forms/jazzy-forms.php on line 37

Warning: Use of undefined constant JZZF_FRONT - assumed 'JZZF_FRONT' (this will throw an Error in a future version of PHP) in /data/web/virtuals/99724/virtual/www/domains/okna-se-slevou.cz/wp-content/plugins/jazzy-forms/jazzy-forms.php on line 38
Okna se slevou jakou chcete! | Okna se slevou

Okna se skutečnou slevou – férově a bez reklamních triků

 

Předvánoční nákupy jsou v plném proudu a my jsme si nemohli nevšimnout, že mnoho prodejců zas a znova využívá nefér reklamní triky s vymyšlenými slevami. A právě proto jsme se rozhodli dát vám jednu „pořádnou a pravdivou“ slevu. Levněji to už totiž nejde!

VYSOKÉ SLEVY JSOU LÁKAVÉ, ALE…

Stačí do vyhledávače napsat „plastové okno“ a okamžitě na vás vyskočí nejeden produkt, jehož sleva dosahuje závratných výšin, kde ani více než 70% zvýhodnění není výjimkou.

Jak je to možné? Jednoduše. Jedná se o marketingový trik – změnu původní ceny, která ve vás má vzbudit pocit extra výhodné nabídky. Při bližším zkoumání ale zjistíte, že v drtivé většině případů jsou konečné ceny téměř u všech srovnatelné. Liší se jen velikost slevy a původní ceny. Ověřte si to s námi:

Jako příklad vezmeme imaginátrní produkt za prodejní cenu 1.000,- Kč a virtuální slevu 20%. Původní cena takového produktu by pak měla být 1.250,- Kč.

Připadá Vám sleva 20% málo? Jste zvyklí u oken vídat „slevy“ 50%, 60%, 70% a více? Jak chcete, zadejte výši „slevy“ přesně podle svých představ!

  • Pro správnou funkci výpočtu musíte opustit políčko se slevou, například Tabulátorem.

A to je vše! Koncová cena se nijak nemění, je stále stejná! Mění se pouze „původní cena“. Tenhle jednoduchý trik stačí k tomu, abychom vám nabídli skvělou, nejlepší a neopakovatelnou slevu, kterou jinde nenajdete. Jak se vám taková sleva 60, 80 nebo dokonce 99 % líbí?

Nelíbí? Nenechte se tedy vodit na nos a vsaďte na skutečné a ověřitelné slevy, které vynikají tím nejdůležitějším – nízkou koncovou cenou.

VYUŽIJTE SLEVY NA SKLADOVÁ PLASTOVÁ OKNA

Říkáte si teď jak ale slevu ověřit? Jednoduše. Jako příklad si můžeme uvést toto elegantní fixní plastové okno 45×45 cm na eshopu OKNA HNED. Zde u skladového okna hlásí štítek slevu 48 % a skutečně nízkou cenu 790,- Kč.

Původní cena skladového okna má být 1.468,- Kč. Pojďme si to nyní ověřit tím, že nebudeme požadovat okno skladové, ale to stejné okno přímo z výroby.

Stačí si stejné rozměry zadat do online kalkulátoru oken, který je na eshopu k dispozici a lze si v něm navolit vlastní rozměry okna, které dostanete přímo z výroby.

Jaká nám vyšla skutečná cena okna? Standardní cena vychází opravdu 1.498,- Kč a vy si díky tomu můžete být jisti, že u skladových oken prodejce uvádí skutečnou slevu oproti ceně, za kterou můžete objednat okno přímo od výrobce.

Jak jsme si ukázali – původní cena tohoto plastového okna byla a je skutečně 1.468,- Kč! A právě teď jej „s nefalšovanou slevou“ můžete v eshopu OKNA HNED zakoupit za 790,- Kč!

Tento a další modely oken můžete nyní získat se zvýhodněním až 41 % a jak už nyní víte – někdy to může být více než 99% sleva! Jen na koncové ceně skutečně záleží!

JAK NÍZKÁ CENA VZNIKÁ?

Jak vidíme, na eshopu OKNA HNED žádné hry se svými zákazníky nehrají, naopak nabízejí skutečně nízké ceny skladových plastových oken. Jak je to možné? Díky úsporám z rozsahu a důrazu na efektivní ekonomiku provozu.

Když totiž OKNA HNED objednají od výrobce stovky kusů stejných oken najednou, konečná cena výroby i dopravy vyjde výrazně levněji a eshopu to dovoluje nabízet zákazníkům tato skladová plastová okna za skutečně nízké ceny i bez falešného pozlátka přemrštěných slev.

Nadstandardní rychlost doručení zase zaručují automatizovaným zpracováním objednávek v kombinaci s dostatečnou skladovou zásobou. Plastová okna různých rozměrů můžete mít za skvělou cenu už do druhého dne. Perfektní balení a kvalitní dopravci zaručí rychlé, bezpečné a pohodlné doručení oken až k vám domů.

Vyberte si i vy moderní a elegantní bílá okna z kvalitního německého profilového systému Trocal, zasklená izolačním dvojsklem Pilkington a okovaná bezpečnostním kováním MACO MULTI-MATIC s certifikáty kvality z několika zkušeben.

okna se slevou

Závěrem vám přejeme, ať v předvánočním shonu nepropadáte falešným slevám, ale raději v klidu a s rozvahou vybíráte okna za rozumnou cenu od spolehlivých prodejců.